Etoto w swoich działaniach promocyjnych wyraźnie stawia na stworzenie jak najlepszych warunków do typowania dla stałych graczy, oferując im program lojalnościowy i stałą promocję Etotomania. Również promocje dla nowych graczy Etoto traktuje jako ważny element oferty, dlatego mamy tu możliwość zyskania bonusów od depozytu czy freebetów. Przedstawimy zatem zakres oferty promocyjnej Etoto i powiemy, gdzie znaleźć kody promocyjne, aby dodatkowo rozszerzyć pakiety bonusowe.

Promocje dla nowych graczy Etoto – co proponuje bukmacher?

Tuż po przejściu procesu rejestracji konta w serwisie Etoto, bukmacher oferuje przyznanie środków bonusowych do kwoty 200 zł. Wartość ta zostaje osiągnięta już po pierwszej wpłacie depozytu w wysokości 100 zł. Wpłacając 100 zł, gracze otrzymują zatem łącznie 300 zł na dokonywanie zakładów. Jednak aby wypłacić środki z wygranej, należy spełnić warunek obrotu bonusem. W Etoto wiąże się on z koniecznością 4-krotnego obstawienia kuponu po kursie minimalnym 2.20. Tak wysoki wymóg ogranicza użyteczność promocji, jednak w dalszym ciągu nowi typerzy mają szansę czerpania korzyści z potrojonej kwoty bonusu.

Innym rodzajem na promocje dla nowych graczy Etoto staje się przyznanie wyższego statusu w ramach programu Etotomania, który omówimy w dalszej części artykułu. Posiadając kody Etoto, nawet nowi gracze mają szansę uzyskania statusu srebrnego i otrzymania z tego tytułu licznych freebetów. W Etoto kod polecający dostępny jest dla czytelników serwisów branżowych, takich jak zawodtyper.pl, który gromadzi w jednym miejscu najbardziej aktualne informacje o promocjach wszystkich bukmacherów.

Programy lojalnościowe Etoto

Etoto chwalony jest przez graczy za bardzo zaawansowane promocje dla stałych użytkowników. Pierwszym elementem całej układanki bonusowej staje się program Etotomania, w ramach którego bukmacher przyznaje punkty za regularne obstawianie kuponów. W Etotomania występują trzy statusy gracza- brązowy, srebrny i złoty. Kody Etoto dają szansę natychmiastowego przeskoczenia w rankingu i uzyskania statusu srebrnego. Będąc na tym poziomie, można korzystać z darmowych miesięcznych freebetów, których całkowita wartość osiąga 500 zł.

Najbardziej zaawansowanym programem lojalnościowym jest w Etoto Liga VIP. Jej członkami gracze stają się wyłączne na zaproszenie bukmachera, który uwzględnia wolumen dokonywanych zakładów w dłuższym okresie. Dla członków tego klubu dostępne są bonusy urodzinowe, liczne freebety, a nawet wyjazdy wakacyjne.

Gdzie znaleźć kody Etoto?

Wszelkie informacje o promocjach dostępne są na stronie bukmachera Etoto w dziale o aktualnościach. Jednak poszukiwane przez graczy kody Etoto można zdobyć za pośrednictwem serwisu zawodtyper.pl, który oferuje typerom pełny pakiet informacyjny o zakładach bukmacherskich. Wykorzystując Etoto bonus na start można zyskać dodatkowe przywileje i znacznie zwiększyć szanse na zyski. Zawodtyper.pl koncentruje się na zapewnianiu graczom doskonałego środowiska informacyjnego dla skutecznego typowania.