Jedną z naszych specjalności są wykończenia wnętrz mieszkań w stanie deweloperskich we Wrocławiu. Wykonujemy je w uzgodnieniu z klientem na podstawie projektów architektonicznych. Co więcej, zapewniamy Ci również opiekę architekta wnętrz, który zadba o wyjątkowy wygląd mieszkania, jego funkcjonalność, dobór kolorystyki, umeblowania, oświetlenia oraz materiałów wykończeniowych.

Nasza działalność obejmuje wykończenia we Wrocławiu obiektów, takich jak mieszkania, kamienice oraz domy. Pomagamy przywrócić blask i dawną świetność każdemu wnętrzu! Z chęcią podejmiemy się najtrudniejszych wyzwań, a następnie dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na oczekiwania naszych klientów.

Dlaczego warto postawić na naszą ofertę?

-Kompleksowa usługa

Gwarantujemy przeprowadzenie wszystkich etapów od projektu po wykończenie wnętrz, dzięki temu zaoszczędzisz sporą ilość czasu, pieniędzy, a także postawisz na najwyższą jakość rozwiązań na każdym etapie prac.

-Atrakcyjna cena

Ze względu na kompleksowość wykonywanych przez nas usług jesteśmy w stanie zaproponować bardzo korzystne warunki cenowo w porównaniu do innych firm, nie tracąc tym samym na luksusowej estetyce rozwiązań.

-Szybkie terminy realizacji

Przy wykończeniach wnętrz we Wrocławiu wykorzystujemy profesjonalne narzędzia, takie jak agregaty tynkarskie, malarskie oraz do gładzi gipsowych, które pozwalają na efektywne i szybkie przeprowadzenie wszystkich prac, obniżenie cen, a także profesjonalne wykończenia wnętrz. Wrocław i okolice- na tym terenie działamy błyskawicznie!

-Wysoka jakość usług

W naszej pracy stosujemy wysokiej jakości materiały renomowanych producentów, a wszelkie prace wykonywane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, ponieważ ich potrzeby traktowane są przez nas priorytetowo.

-Gwarancja

Udzielamy 24-miesięcznej gwarancji na wszystkie remonty oraz wykończenia wnętrz we Wrocławiu i jego okolicach.

-Bezpłatny kosztorys

Spotkanie z przedstawicielem naszej firmy oraz wykonanie wstępnego kosztorysu ofertowego jest całkowicie niezobowiązujące oraz bezpłatne.

-Nieodpłatna pomoc architekta wnętrz

Po podpisaniu umowy zapewniamy pomoc architekta wnętrz, które obejmuje spotkanie z klientem, ustalenie koncepcji funkcjonalnej oraz układu mebli w pomieszczeniach, wizualizacje wnętrz, a także zwymiarowanie rzutów sufitów podwieszonych wraz z rozplanowaniem oświetlenia.